Beloften Club Roeselare – K. EXC Zedelgem 2 – 2

Beloften Club Roeselare – K. EXC Zedelgem 2 – 2

12/09/2020 2 Club

De kop is eraf, na wekenlange voorbereidingen mochten onze beloften eindelijk de competitie aftrappen.

Club acteerde de eerste 45 min. nogal nerveus en de richtlijnen van trainer Ost Steve werden niet uitgevoerd zoals gevraagd zodat onze spelers niet de bovenhand van onze opponenten kon nemen.
Toch kwamen we in de 19e min op voorsprong toen Ravau Branco op de ideale plaats stond om een mistasten van de bezoekende ploeg af te straffen. (1-0).
Maar de rust werd ingegaan met een 1 – 2 achterstand doordat we de bezoekende ploeg teveel ruimte gaven.

Na de pauze acteerde ons team veel beter zodat de Zedelgemse kansen heel schaars werden. Club drong aan en in de 86′ min mocht Ravau Branco vanop de elfmeterstip de verdiende gelijkmaker feilloos binnentrappen (2-2).
Het werd nog een bitsig slot maar scoren lukte voor beide teams niet meer.

Al bij al een degelijke prestatie van onze jongens maar het beste hebben we zeker nog niet gezien van deze ploeg. Volgende week vrijdag gaan we op bezoek bij Meulebeke. Dit wordt een heel moeilijke klus maar deze ploeg kan soms verrassend uit de hoek komen zodat we ons vel duur zullen verkopen.

Speelden voor Club : Lemey Bram, Dejonckheere Matice, Persyn Pieter, Vandamme Jonas, Goethals Viktor, Geldhof Sebbe, Sarr Mouhammed, Callewaert Tim, d’Ennetiéres Zeno, Verburgh Lars, Ravau Branco, Miri Seid Emad, Kindt Remi, Callewaert Tristan en Van Denabeele Nathan.

Doelpunten : Ravau Branco ( 2 ).
Gele kaarten : Dejonckheere Matice , Goethals Viktor , Miri Seid Emad en Kindt Remi.

2 reactie op “Beloften Club Roeselare – K. EXC Zedelgem 2 – 2

 • Jean-Marie
  14/09/2020
  Beantwoorden
 • Jean-Marie
  17/09/2020
  Beantwoorden

Schrijf een Reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *